CIAR hizmet sunduğu tüm alanlarda en yaratıcı çözümleri, en iyi hizmeti, en doğru zamanda ve en düşük maliyetle sunan bir kuruluştur.

CIAR Uluslararası Sağlık Turizmi ve Danışmanlık Firması; dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır. CIAR, profesyonel, güçlü ve deneyimli ekibi ile model sağlık turizmi asistan firmasıdır. CIAR çatısı altında Türkiye genelinde bir çok özel seçilmiş hastane bulunmaktadır. Bu hastaneler ağı CIAR ’ın 20 yıllık profesyonel sağlık ekibi tarafından, hastaların gözünden bakılarak özenle seçilmiştir. Seçilen hastanelerde hastaya hizmet sunacak olan doktorlar alanında uzman hekimlerdir.

CIAR hastanın tüm hastalık sürecine hâkim olarak hastanın en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir. Türkiye’de ilgili ameliyat ve tedavi için en düşük fiyatı garanti eder. Başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkındayız. Bu nedenle hastalarımızın her zaman “ evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında kendilerine eşlik ediyoruz. CIAR ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz.

Hedefimiz

Alanında uzman kadromuzla, hizmet verdiğimiz her alanda etik değerlerden asla ödün vermeden, hasta, hasta yakını ve hekimlerin memnuniyetini ön planda tutarak, hasta haklarına daima saygılı, sürekli kendini geliştiren/yenileyen öncü bir kuruluş olmak.

Kalite Politikamız

Hasta güvenliği, sağlığı ve tedavisi önceliğimizdir. Etkin ve kaliteli hizmet ilkemizdir. Tüm uygulamalarımızı etik değerlere saygı, bilimsellik, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme anlayışı ilkeleri çerçevesinde sürdürmekteyiz.